Zamieszanie wokół Bistro Rumiane po Kuchennych Rewolucjach. Właściciel: nie jesteśmy na sprzedaż

Fot. TVN/Kuchenne Rewolucje

Spore zamieszanie wokół Bistro Rumiane – jednego z ostatnich lokali po rewolucjach Magdy Gessler. W mediach, zaledwie kilka dni po emisji odcinka, pojawiała się informacja o wystawieniu restauracji na sprzedaż. Właściciel stanowczo temu zaprzecza, twierdząc, że interes idzie świetnie, a wtóruje mu sama Gessler. Ogłoszenie rzeczywiście jednak zostało zamieszczone, ale zostało już usunięte.

Rumiane Bistro to dawna olsztyńska Pizzeria Calabria. Biznes nie kręcił się zbyt dobrze, dlatego właściciele postanowili poprosić o pomoc Magdę Gessler. Gospodyni Kuchennych Rewolucji szybko zdiagnozowała największy problem lokalu – był nim zupełny miszmasz w menu, gdzie oprócz pizzy i innych dań włoskich znaleźć można było też domowe obiady albo sushi, ponadto niezbyt smaczne. Gessler, ku lekkiemu przerażeniu właściciela, przemianowała pizzerię na Bistro Rumiane, budując kartę wokół regionalnych smaków Warmii i Mazur. To na przykład filet z suma podawany na zapiekance z ziemniaków suszonych grzybów i pora w sosie śmietanowym czy zupa cebulowa.

Mimo że rewolucja się udała, tuż po emisji odcinka w mediach pojawiła się informacja o sprzedaży lokalu, przeważnie z tezą, że zmiany wprowadzone podczas przerosły właścicieli. Z ich strony szybko pojawiło się zaprzeczenie, głos zabrała też sama Magda Gessler.

„Przyznaję, że wystawiłem lokal na sprzedaż miesiąc temu, ponieważ miałem chwilę zwątpienia. Mieliśmy dużo gości i deficyt pracowników… Z czasem jakoś sobie poradziliśmy i zapomnieliśmy o usunięciu ogłoszenia. Na chwilę obecną jest ono oczywiście usunięte. Rewolucje okazały się sukcesem i drzwi od bistro w ten weekend się nie zamykały za co jestem pani bardzo wdzięczny” – napisali właściciele Rumiane Bistro do Magdy Gessler. Wiadomość została przez nią upubliczniona w mediach społecznościowych.

„W sieci pojawiły się BŁĘDNE informacje mające na celu wzbudzić sensacje i wywołać SKANDAL…dość żerowania na drobnych błędach! Bistro Rumiane NIE JEST na sprzedaż” – skomentowała Magda Gessler.

Screen

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj