W Pucku spłonęła restauracja „U Bosmana”. Była popularna wśród turystów, jadło się z widokiem na morze

Fot. Restauracja "U Bosmana".

Restauracja „U Bosmana” w charakterystycznym budynku w kształcie przeszklonej rotundy zapewniała gościom nie tylko wrażenia kulinarne, ale też piękny widok wprost na marinę. Niestety, lokal doszczętnie spłonął.

Do pożaru doszło w piątek przed południem. Mimo wysiłków strażaków nie udało się opanować szalejącego ognia i budynek całkowicie spłonął.

– Ze zgłoszenia wynikało, że pali się część tarasu restauracji. Po przybyciu na miejsce strażaków okazało się, że płonie cała restauracja. Na miejscu pracuje 13 zastępów straży pożarnej. Są dwa podnośniki hydrauliczne – poinformował wp.pl kpt. Krzysztof Minga, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pucku.

Fot. Państwowa Straż Pożarna w Pucku.

Na szczęście w pożarze nikt nie ucierpiał. Jego przyczyna nie jest jeszcze znana. Jak jednak mieli mówić świadkowie, mogło dojść do wybuchu butli z gazem.

Restauracja specjalizowała się w rybach. Zbierała wiele pozytywnych opinii.

„Trafiliśmy przypadkiem i nie żałujemy. Sandacz w sosie borowikowym przepyszny. Dorsz pierwsza klasa. Porcje spore, ceny przystępne. Do tego piękny widok z okien umilał oczekiwanie” – recenzowała jedna z klientek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj