W miasteczku była pizzeria i już nie ma. Wszystko przez okropny wybryk pracownika

O pizzerii w Murowanej Goślinie jest dziś głośno w całej Polsce, ale nie o takiej sławie marzyli jej właściciele i mieszkańcy miasteczka. Po wybryku jej pracownika lokal został zamknięty, a właściciele usunęli z internetu wszystkie jego profile.

Pizzeria znalazła się na czołówkach większości portali internetowych w Polsce, gdy w internecie pojawił się filmik nagrany przez pracownika lokalu. Mężczyzna zamieścił go na portalu erotycznym, a poza nim bohaterem nagrania było też ciasto przygotowywane w lokalu – na tym oszczędzimy wam szczegółów. Wystarczy powiedzieć, że w miasteczku wybuchł skandal klienci lokalu zareagowali obrzydzeniem. Nie wiadomo, czy zbrukane ciasto trafiło do sprzedaży.

„Odnośnie pizzerii Mefisto oraz Pana Damiana, który tak świetnie robi ciasto do pizzy. Sprawa będzie zgłoszona do sanepidu a właściciel tej pizzerii odpowie za wybryki swojego pracownika. Jak można za przeproszeniem, bzykać ciasto do pizzy, gdzie następnie jest sprzedawane dla klientów naszego miasteczka. Wcześniejszy film został usunięty z powodu naruszenia praw FB o tle seksualnym” – napisała jedna z mieszkanek Murowanej Gośliny na grupie zrzeszającej mieszkańców.

 

Dziś w internecie po pizzerii praktycznie nie ma już śladu – zniknął profil lokalu na Facebooku i Google oraz strona internetowa, o ile taka była. Sam, lokal, informują media, został zamknięty na cztery spusty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj