TVN usunął odcinek Kuchennych Rewolucji z Inowrocławia. Doszło do niewyobrażalnej tragedii

Magda Gessler w Pizzerii Masters - kadr z usuniętego odcinka.

W serwisie Player TVN nie można już zobaczyć odcinka programu Kuchenne Rewolucje z Inowrocławia. Materiał został usunięty po tragicznych wydarzeniach z udziałem właściciela restauracji.

Odcinek w Inowrocławiu realizowano na początku zeszłego roku, a kilka miesięcy później został wyemitowany. Magda Gessler postanowiła pomóc borykającej się z problemami Pizzerii Masters, którą przekształciła w Bistro z Gęsią po Drodze.

„Pizzeria Masters leży w jednej z oddalonych od centrum dzielnic, a prowadzi ją doświadczony na wielu frontach Olek. Z wykształcenia jest mechanikiem samochodowym, ale żadnej pracy się nie boi. Handlował rybami, potem butami, prowadził zbiórki odzieży używanej, a nawet zbierał złom. Za namową kolegi i pod wpływem nagłego impulsu, postanowił zostać restauratorem. Swoją partnerkę Iwonę postawił przed faktem, wynajmując lokal pod działalność gastronomiczną” – czytamy w opisie odcinka, który wciąż jest dostępny na stronie stacji. On sam został już jednak usunięty z platformy Player TVN. Nie są dostępne także zwiastuny. To skutek tragedii, do której doszło 21 stycznia.

Jak informują lokalne media w Inowrocławiu, z okna jednego z mieszkań na czwartym piętrze wyskoczył mężczyzna, który w wyniku obrażeń zmarł po przewiezieniu do szpitala. Niestety, to nie koniec. W mieszkaniu znaleziono ciało jego 10-letniej córki. Chwilę przed targnięciem się na swoje życie mężczyzna miał zadzwonić na numer alarmowy i przyznać się do zbrodni.

Na profilach Bistro z Gęsią po Drodze pojawiło się mnóstwo komentarzy użytkowników. Do chwili tragedii lokal funkcjonował normalnie. Obecnie wyświetla się informacja, iż jest „tymczasowo zamknięty”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj