Tomasz Jakubiak robi karierę w węgierskiej telewizji. Widzowie uwielbiają programy polskiego kucharza

Ciekawą informację dotyczącą Tomasza Jakubiaka podał portal Wirtualne Media. Okazuje się, że jego programy kulinarne są popularne nie tylko w Polsce. Bardzo lubią je na przykład węgierscy widzowie.

Programy Tomasza Jakubiaka cieszą się popularnością także w Czechach, na Słowacji i w Rumunii, gdzie nadaje mający siedzibę w Bukareszcie kanał TV Paprika należący do AMC Networks.

Obecnie w ramówce TV Paprika można oglądać program „Sztuka mięsa” prowadzony przez Jakubiaka, w którym, jak wskazuje sam tytuł, kucharz skupia się na potrawach i przysmakach z mięsem w roli głównej, prezentując jednak nowoczesną odsłonę najróżniejszych przepisów. W Polsce tę produkcję oglądać można na kanale Food Network.

„Posiadająca siedzibę w Budapeszcie AMC Networks Inernational Central Europe nie po raz pierwszy zakupiła program z udziałem polskiego kucharza. W poprzednich latach TV Paprika emitowała m.in. serię „Jakubiak – z miłości do lokalności” (emisja w Kuchnia+, obecnie Canal+ Kuchnia) i program poświęcony przepisom na święta wielkanocne” – czytamy w artykule Wirtualne Media.

Co ciekawe, w Polsce Jakubiak nie należy do czołówki najbardziej popularnych kucharzy związanych z show biznesem.

„W badaniu IPG Mediabrands Magdę Gessler jako znaną osobę wskazało 99 proc. ankietowanych, Pascala Brodnickiego 98 proc., Karola Okrasę 97 proc., a Jakubiaka tylko 60 proc.” – podają Wirtualne Media.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj