Ogromne kolejki przed restauracjami McDonald’s w całej Polsce. To efekt „Burgera Drwala”

Materiały prasowe/screen.

Branża gastronomiczna przeżywa ogromny kryzys w związku z zakazem obsługi klientów na miejscu, McDonald’s ze swoim systemem McDrive chyba jednak nie narzeka na brak klientów. W ostatnich dniach przed restauracjami ustawiły się ogromne kolejki wygłodniałych ludzi. Tak zareagowali na ponowne wprowadzenie do menu „Burgera Drwala”.

Internet został wręcz zasypany zdjęciami obrazującymi ogromne kolejki ustawiające się pod restauracjami McDonald’s w całej Polsce – zarówno w samochodach, jak i klientów, którzy po prostu przyszli zamówić na wynos.

„Burger Drwala” znów McDonald’s

To efekt ponownego wprowadzenia do menu „Burgera Drwala”. Kanapka ma wielu wielbicieli, jednak za fenomen może odpowiadać fakt, że ludzie po prostu bardzo stęsknili się za jedzeniem poza domem. Wprowadzenie burgera poparte, jak przystało na McDonald’s, dużą kampanią reklamową, spowodowało ogromne zainteresowanie ofertą. Jak relacjonowali klienci, niekiedy zamówienie kanapki wiązało się z godzinnym oczekiwaniem.

Co nowego w McDonald’s?

„W tegorocznej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Miłośnicy różnorodnych połączeń smakowych z pewnością wybiorą nowość – burger Drwala z żurawiną. Tworzy go soczysta wołowina, rozpływający się ser, chrupiący bekon oraz warzywa w towarzystwie przełamującego smak, lekko słodkiego sosu żurawinowego. Na tradycjonalistów czeka burger w wersji klasycznej, a na miłośników mocnych wrażeń smakowych – Drwal na ostro z dodatkiem papryczki jalapeno i pikantnego sosu. W ofercie można znaleźć także Drwala z kurczakiem w złocistej, chrupiącej panierce oraz Drwala Podwójnego z konkretną porcją grillowanej wołowiny” – zachwala swoje zimowe menu McDonald’s.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj