Magda Gessler znów szuka restauracji gotowych na rewolucję. Jak zgłosić się do Kuchennych Rewolucji?

Kadr ze spotu TVN.

Przez pandemię koronawirusa gastronomia jest sparaliżowana obostrzeniami, to jednak zahamowało przygotowań do kolejnego sezonu Kuchennych Rewolucji Magdy Gessler. TVN emituje spot, w którym zachęca właścicieli restauracji, aby zgłaszali się do programu.

Lata lecą, a Kuchenne Rewolucje niezmiennie są jednym z najchętniej oglądanych programów w ramówce TVN. 14 stycznia na platformie Player dostępny będzie kolejny sezon programu – już 22.

„To będzie sezon inny niż wszystkie, choć i tym razem nie zabraknie dużych emocji. Obecnie, gdy coraz więcej barów i lokali zamyka lub zawiesza swoją działalność, pomoc znanej restauratorki będzie potrzebna jeszcze bardziej niż zwykle. Jak w dobie pandemii właściciele poradzą sobie z „Kuchennymi rewolucjami”? Restauratorzy musieli odnaleźć się w nowej rzeczywistości i niełatwych warunkach pracy. W tym trudnym dla gastronomii czasie, z pomocą przychodzi jednak Magda Gessler!” – zapowiada TVN.

Tymczasem stacja emituje spot, w którym zachęca restauratorów do zgłaszania się do programu – prowadzony będzie casting. Zgłoszenia przyjmowane są pod mailowym adresem restauracje@tvn.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj