Magda Gessler uczy gotowania. Lekcja trwa 3,5 godziny i trzeba za nią niemało zapłacić

Fot. Materiały prasowe Body Chief

Restauratorka i gospodyni Kuchennych Rewolucji prowadzi lekcje gotowania. W tematycznych warsztatach może wziąć udział każdy, ale trzeba liczyć się z niemałym wydatkiem.

Magda Gessler ma liczne grono fanów, którzy są w stanie pojechać na drugi koniec Polski, aby spróbować dań z „rewolucyjnego menu” Zapewne wielu z nich bez wahania sięgnie także głębiej do kieszeni, aby skorzystać z wyjątkowej okazji i ugotować coś pod okiem idolki. Odbyły się już pierwsze warsztaty kulinarne z Magdą Gessler, nic jednak straconego, gdyż będą kolejne.

„Moje autorskie warsztaty dla Body Chief są istną ucztą smakową dla zmysłów. Przygotowane przez uczestników dania kusić będą zarówno smakiem, aromatem, jak i samą prezentacją. To będzie niezapomniana i niezwykle pyszna podróż, z której wyniosą niezbędną wiedzę merytoryczną, a także zdobędą nowe umiejętności i poczucie satysfakcji z wykonanych przez siebie potraw. Wspólnie z Body Chief gwarantujemy świetną zabawę” – zachwala Magda Gessler.

Koszt uczestnictwa w warsztatach to 899 zł za osobę, a jeśli wykupimy 2 miejsca – 799 zł. Odbywają się one w Wysogotowie koło Poznania i trwają 3,5 godziny.

Pierwsze szkolenie dotyczyło tematyki wielkanocnej. Uczestnicy uczyli się m.in., jak zrobić majonez. Kolejna okazja do wspólnego gotowania 16 kwietnia. Wówczas tematem będą sałaty, dressingi i buliony.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj