Lidl musiał zdjąć z półek ser kozi. Można go zwracać, nawet napoczęty i bez paragonu

Ilustracja.

W próbkach sera zbadanych laboratoryjnie wykryto groźną dla zdrowia człowieka bakterię.

Główny Inspektor Sanitarny został poinformowany o prowadzonym przez firmę PPH Temar Sp. z o.o. Sp.k. oraz Lidl Sp. z o.o. sp. k. wycofaniu z obrotu i od konsumentów produktu pn. „Deska Serów Lidla, Ser niderlandzki kozi” z terminem przydatności do spożycia 26.10.2020 ze względu na stwierdzoną w badaniach zleconych przez dystrybutora produktu obecność bakterii Listeria monocytogenes w tej partii produktu.

W trosce o bezpieczeństwo konsumentów reakcja firmy Lidl była natychmiastowa i od razu po otrzymaniu informacji od PPH Temar Sp. z o.o. Sp.k. przedmiotowy produkt został wycofany ze sprzedaży. Ze względu na powyższe zapraszamy do zwrotu artykułu (również napoczętego) w każdym sklepie Lidl bez konieczności okazywania paragonu.

Zwrot towaru dotyczy wyłącznie dostarczonego przez firmę PPH Temar Sp. z o.o. Sp.k. produktu „Deska Serów Lidla, Ser niderlandzki kozi” z terminem przydatności do spożycia 26.10.2020. Wszystkie inne sery sprzedawane przez Lidl, a w szczególności pozostałe artykuły firmy PPH Temar Sp. z o.o. Sp.k. nie są objęte wycofaniem.

PPH Temar Sp. z o.o. Sp.k. przeprasza wszystkich konsumentów, którzy kupili wskazany produkt, za zaistniałą sytuację.

W przypadku wystąpienia objawów choroby po spożyciu produktu objętego komunikatem, należy skontaktować się z lekarzem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj