„Kurs gotowania Marka Łebkowskiego”. Z tej książki naprawdę można się dużo nauczyć

Nowa książka Marka Łebkowskiego to nie tylko kompendium wiedzy o podstawach gotowania, ale też zbiór doskonałych przepisów na tradycyjne dania kuchni polskiej.

Książki Marka Łebkowskiego na naszej kuchennej biblioteczce od lat zajmują ważne miejsce. Gdy zaczynaliśmy przygodę z gotowaniem, to właśnie z nich, choć oczywiście nie tylko, czerpaliśmy wiedzę o kulinarnym abc. Robiąc pierogi, kluski czy ciasta, możecie zaufać w ciemno, że tak ważne w tego rodzaju potrawach proporcje składników będą zawsze prawidłowe. Dlatego bardzo ucieszyliśmy się na wieść o nowej odsłonie przepisów mistrza. Wiele z nich już przetestowaliśmy, wiele zamierzamy dopiero odkryć, a zapowiada się bardzo smakowicie. Wkrótce na pewno podzielimy się z wami wrażeniami.

Kulinarna Polska z przyjemnością objęła patronat medialny nad książką.

Ponadczasowe książki mistrza Marka Łebkowskiego pomagają kolejnym pokoleniom Polaków w nauce gotowania i odkrywaniu tajników sztuki kulinarnej. Nowy wybór przepisów to praktyczna propozycja dla każdego, kto chce sięgnąć po źródło sprawdzonej wiedzy, zainspirować się i poznać to, co najlepsze w kuchni polskiej.

Dzięki książce nauczysz się, jak przyrządzić barszcz, ulepić idealne pierogi czy wyrobić pyszne ciasto drożdżowe. Znajdziesz tu tradycyjne przepisy na smaczne dania z warzyw, mięsa, ryb i mąki, na zupy oraz słodkości, a także wskazówki i porady. Przez kolejne etapy przygotowania wielu potraw krok po kroku przeprowadzą Cię zdjęcia.

Zachwyć się domowymi smakami i wzbogać swój kuchenny repertuar!

Marek Łebkowski (1952-2010) – smakosz, znawca kuchni i sztuki kulinarnej, fotograf, absolwent Wydziału Operatorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Teatralnej i Telewizyjnej w Łodzi. Napisał ponad 100 książek kucharskich, opublikowanych w kilku językach w łącznym nakładzie około 5 mln egzemplarzy.

Wpis powstał we współpracy z Wydawnictwem Publicat 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj