Ile restauracji przetrwało „Kuchenne Rewolucje”? Czy właściciele płacą za remont? Producent ujawnił dane

Fot. Constantin Entertainment Polska

Nie tylko fanów programu „Kuchenne Rewolucje” od dawna nurtowały te pytania. Narosło też sporo różnych domysłów i spekulacji. No bo czy właściciele restauracji płacą za rewolucyjne zmiany, kto uczestniczy w finałowych kolacjach i wreszcie – ile lokali przetrwało po udziale w programie? Producent programu, firma Constantin Entertainment Polska, przekazała niedawno ciekawe dane.

Obecnie widzowie mogą oglądać już 23. sezon „Kuchennych Rewolucji”. To jeden z najdłużej emitowanych formatów w polskiej telewizji, a co najciekawsze, wciąż gromadzi ogromną widownię. Ogromna zasługa w tym charyzmatycznej prowadzącej Magdy Gessler. Gdziekolwiek się pojawia, zaraz za nią ściągają tłumy fanów. Oczywiście nie brakuje też kontrowersji i mitów narosłych wokół programu. Z niektórymi z nich postanowił rozprawić się producent – firma Constantin Entertainment Polska.

„Restauratorzy nigdy nie płacą za remont, zawsze płaci produkcja” – zapewnia w swoich mediach społecznościowych producent. Kolejna kwestia – goście uczestniczący w finałowych kolajach: „Za kolację finałową goście nie płacą. Restauratorzy również nie zapraszają swoich rodzin. Goście to osoby, które często są na promocjach, potencjalni goście i klienci” – czytamy. I wreszcie pytanie o to, jak wiele lokali przetrwało zmiany? Z ponad 300 restauracji po „Kuchennych Rewolucjach”, prosperuje ponad 70 procent. To świetny wynik!” – chwali się producent.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj