Grzegorz Zawierucha nowym polskim Master Chefem. Okazuje się, że to brat znanego aktora

Po zaciętych kulinarnych bojach zwycięzcą 8. edycji programu Master Chef w telewizji TVN został Grzegorz Zawierucha, który lepiej poradził sobie z wymagającymi zadaniami w finale. Okazuje się, że to brat Rafała Zawieruchy, znanego aktora, który niedawno wcielił się w samego Romana Polańskiego w filmie „Pewnego razu… w Hollywood” Quentina Tarantino.

To była niezwykle emocjonująca edycja Master Chefa. Nie obyło się bez kontrowersji, gdy jeden z uczestników odpadł z programu po tym, jak zemdlał wykonując zadanie na pełnym meksykańskim słońcu. Z tego boju ostatecznie zwycięsko wyszedł Grzegorz Zawierucha, który w finale z Magdaleną Waś, Marleną Cichocką i Anną Łempicką najlepiej poradził sobie z przygotowaniem wytrawnego sufleta, dania z wątróbki oraz crêpes Suzette z lodami.

Grzegorz Zawierucha wygrał 100 tysięcy zł oraz możliwość wydania własnej książki kucharskiej. Jako Master Chef zyskał też status kulinarnego celebryty, okazuje się jednak, że to nie pierwsza sława w rodzinie.

Bratem Grzegorza Zawieruchy jest Rafał, znany aktor filmowy i teatralny, który niedawno zagrał Romana Polańskiego w filmie „Pewnego razu w Hollywood Quentina Tarantino. Mają jeszcze 2 biologiczne siostry i dużo przybranego rodzeństwa. Rodzice Zawieruchów prowadzą rodziny dom dziecka. Wychowali aż 24 pociechy. Będzie więc dla kogo gotować mistrzowskie dania!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj