„Family Food Fight. Pojedynek na smaki”. Polsat startuje z nowym kulinarnym show

Materiały prasowe.

1 września widzowie Polsatu zobaczą premierowy odcinek nowego kulinarnego show „Family Food Fight. Pojedynek na smaki”. W role jurorów, a jednocześnie prowadzących, wcielą się Ewa Wachowicz znana widzom m.in. z programu „Ewa Gotuje”, aktor i prezenter Piotr Gąsowski oraz Adam Borowicz – pochodzący ze śląska vloger i gospodarz programów kulinarno-podróżniczych.

Na czym polegać będzie rywalizacja gotujących rodzin? W każdym odcinku uczestnicy otrzymają dwa kulinarne zadania. W pierwszym rywalizować będą o specjalnie przywileje, w drugim stawką będzie dalszy udział w programie. Wygraną jest 100 000 zł i tytuł najlepiej gotującej rodziny w Polsce.

– Drużyny składać się będą z trzech członków rodziny: rodziców lub dziadków, braci i sióstr, ciotek, wujków, a nawet dzieci. Uczestnicy będą musieli wyjść ze swojej strefy komfortu (a przynajmniej z kuchni, w której przecież wszystko mają pod ręką), gotować pod presją czasu, dzielić się obowiązkami i skutecznie ze sobą współpracować. Będą się wspierać, pomagać sobie, ale jak to bywa nawet w najbardziej kochającej się rodzinie, pojawią się różnice zdań, zabawne pomyłki i gorsze dni. Nie razy usłyszymy: „nic mi dzisiaj nie wychodzi!”, albo: „dlaczego to jest jeszcze nie gotowe?!” – zapowiada Polsat.

Nowy program będzie można oglądać w środy o godz. 20.00, pierwszy odcinek wyemitowany zostanie 1 września.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj