Dieta Blanki Lipińskiej trwa już 14 lat. „Ja nie odżywiam się dobrze”

Foto: Instagram blanka_lipinska

Autorka „365 dni” lubi chwalić się swoją doskonałą sylwetką, publikując zdjęcia, na których ukrywa naprawdę niewiele. Wiele osób zastanawia się, jak się odżywia. Blanka Lipińska właśnie ujawniła rąbek swojej dietetycznej tajemnicy. Przestrzega jednak: „Ja nie odżywiam się dobrze”.

Niedawno Blanka Lipińska opublikowała serię wakacyjnych zdjęć w bikini, przykuwając uwagę swoją wypracowaną sylwetką. Na Instagramie ma ponad 700 tys. obserwujących, nie zabrakło więc pytań o dietę celebrytki, a ona długo nie pozostała dłużna swoim fanom.

„Po pierwsze, ja nie jestem dietetykiem, więc ja nie będę radzić wam, jak macie się odżywiać. Po drugie, w świetle tego, czego uczy dietetyka, ja nie odżywiam się dobrze. Ale mój organizm po prostu tak lubi. Ja jestem na diecie 13, 14 lat… Po prostu źle się czuję, kiedy na niej nie jestem. Ja słucham swojego organizmu. Wszystkiego nauczyłam się sama” – stwierdziła.

Jak w praktyce wygląda dieta Blanki Lipińskiej?

„Przykładowo: kolacja. Wy jecie pewnie jakieś kanapki. Zazdroszczę. Ja jem sok pomidorowy, podgrzany, który udaje zupę pomidorową. Jest tylko podgrzany i doprawiony. Szczerze… Nie wiem czy przypadkiem wy nie macie lepiej, jeśli jecie kanapki” – zastanawiała się.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj