Aniagotuje.pl wyprzedziła kwestiasmaku.com. Jest nowe zestawienie stron kulinarnych

Przetasowanie na pierwszym miejscu rankingu najpopularniejszych stron kulinarnych w Polsce. Kwestiasmaku.com została wyprzedzona przez aniagotuje.pl.

Najnowsze zestawienie najpopularniejszych stron kulinarnych w Polsce opublikował branżowy portal Wirtualne Media. Na pierwszym miejscu znalazł się odnotowujący wzrost blog aniagotuje.pl, który w listopadzie ubiegłego roku odwiedziło 5,32 mln realnych użytkowników. W tym samym okresie kwestiasmaku.com, również prowadzona w formule blogowej, odnotowała 5,18 mln realnych użytkowników. W TOP 10 jest jeszcze jeden blog – mojewypieki.com, który miał 2,07 realnych użytkowników. Pozostałe platformy są wydane przez grupy medialne, często powiązane z dużymi portalami ogólnotematycznymi, jak na przykład haps.pl należący do Grupy Agora.

Źródło: Wirtualne Media

Blog aniagotuje.pl to głównie przepisy w tradycyjnej, pisanej formie. Wyróżnia się zdjęciami, które pokazują krok po kroku wszystkie etapy przygotowywanej potrawy, dzięki czemu są one przystępne również dla osób początkujących w kuchni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj